Investice do kvalitního návrhu interiéru

Mnoho lidí se nechává inspirovat četnými katalogy, které nachází ve své poštovní schránce, a věří, že dokáží svůj byt změnit tak, aby splňoval vysoké požadavky na estetický vzhled a praktičnost. Bohužel většina majitelů bytů i přes dobrý vkus postrádá zkušenosti a znalosti v oblasti návrhů interiérů, což je velmi široká disciplína, která se studuje mnoho let. Proto je vhodná investice do kvalitního návrhu a zkušeného designéra, který ve výsledku bude odměnou pro vás, ale i vaši peněženku.

Za velmi zásadní výhodu při spolupráci s Milan design je také nadstandardní servis.

 

 

Laik může při snaze o neotřelé kombinace nechtěně sklouznout k lacinému výsledku a utratit tak prostředky, které jsou často nevratné.

Aby interiéry působily přirozeně a harmonicky, měly by být koncipovány optimálně v jediném stylu.Vzájemné míchání různých stylů je poměrně náročné a dobrý výsledek závisí na citlivosti a zkušenosti jeho autora, nejlépe profesionálního designéra. Laik může při snaze o neotřelé kombinace snadno nechtěně sklouznout k lacinému až kýčovitému výsledku a následuje pak s odstupem času ke zklamání. Proto  zůstává nejjistějším postupem prostudovat pravidla jednoho pečlivě vybraného stylu a držet se jeho tvarosloví, osvědčených prvků a barevných schémat.

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Design interiéru je proces.

Proces, který začíná osobní návštěvou u Vás,  zákazníka,  kdy definujete představu Vašeho budoucího interiéru. Tuto představu konfrontuji s funkčností interiéru. Zajímá mě, kolik lidí bude v interiéru bydlet, jaké věkové skupiny, jaké jsou Vaše koníčky – zkrátka i zdánlivě nepodstatné informace jsou pro finální výsledek důležité.

Individuální přístup je samozřejmostí, společnou prací a konzultacemi  nápadů se postupně dopracujeme k finálnímu výsledku, který zvizualizuji kvalitně ve 3D.

Následuje projektová dokumentace, která slouží jako podklad pro výstavbu či rekonstrukci a zároveň jako podklad pro nacenění.

 

Ukázky 3d vizualizací /  Milan Sobotík

 

3d vizualizace_Milan design

kuchyne ostrava

001

018

Obyvák_b

02

002

003

sed_2

Horní koupelna_POHLED3

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit