fbpx

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Produkty navrhujeme pro lidi.

Základem navrhování výrobků je pochopení jejich principu, užitné hodnoty, ergonomie a interakce mezi uživatelem a výrobkem. Tyto principy jsou hlavní myšlenkou při mém navrhování. Do hloubky studuji jak zákazníci k výrobku přistupují, jak ho využívají, co pro ně znamená a na základě tohoto určuji cestu nového designu, který vztah zákazníka k danému výrobku ještě více prohloubí.

Ukázka prací od MILAN DESIGN

03   BECHEROVKA 001a  _B3E7702

dental laboratory_mig mig – kopie Detail-Bedeur_2

Postel II.

Produktový design posunuje Vaši společnost dopředu. Z důvodu orientace na jeden obor lidé ztrácí časem nadhled. Díky spolupráci s námi získáte v prvotním důsledku pohled „out of the box“. Lidí, kteří ve Vašem oboru přímo nepůsobí.

 

Máme pro Vás pět základních otázek:

 

 1.  Chci předběhnout konkurenci?
 2.  Chci zvýšit svoji marži na výrobku?
 3.  Chci vstoupit s výrobkem na zahraniční trh?
 4.  Chci rozšířit své portfolio výrobků?
 5.  Stagnuje mi vývoj výrobku?

 

Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku kladně, je na čase s designem Vašeho produktu něco začít dělat.

Naše nápady, konstrukční řešení a kreativní zdroje jsou naším nejcennějším majektem. Každý projekt je jedinečný a ke každému přistupujeme profesionálně.

Nejsme pouze designéři, zabýváme se i obchodem a strategií. Díky tomuto navrhujeme takové produkty, které přesně reflektují Vaše strategické cíle.

Při navrhování máme nastavený několikanásobný systém kontroly díky kterému neustále hlídáme výsledek, který jsme si předem definovali. Z nástrojů uvádíme příklady kontroly, které v rámci design managementu používáme.

Pevně stanovený rozpočet

Kalkulaci s přesně stanovenými výstupy, které od nás obdržíte. Rozpočet je sestaven na základě definice zadání a může se měnit pouze na základě požadavku z Vaší strany.

Harmonogram postupu prací

Dopředu stanovíme hramonogram a definujeme, co a ve které chvíli od nás obdržíte a dopředu Vás informujeme kdy a co se dle harmonogramu bude rozhodovat, tzv. „milníky“. Jednotlivé práce dělíme do etap, a jednotlivé etapy si odsouhlašujeme. Kvalita a risk management jsou pro nás důležité a tímto způsobem hlídáme výstupy, které jsme si dopředu definovali.

Konfrontace s výrobou

V jednotlivých etapách spolupracujeme s výrobními firmami či s vlastní výrobou našich zákazníků a sledujeme, že navrhovaný výrobek je v souladu s technologickým omezením společnosti.

Důvěrnost

U každého projektu sepisujeme dohodu o mlčenlivosti ať už zakomponovanou ve smlouvě o dílo či před samotným seznámením s projetem za účelem stanovení kalkulace.

 

V rámci produktového designu připravujeme nejen vizuální podobu výrobku, ale taky jeho výrobní dokumentaci a výrobní postupy. Ze široké škály uvádíme několik přínosů, které CAD inženýringem zákazníkovi přinášíme.

 

 

 • Optimalizace výroby (maximální využití technologického zázemí zákazníka)
 • Navrhnutí nových postupů výroby
 • Zkrácení výrobního (vývojového) času výrobku
 • Eliminace případných výrobních rizik již ve stádiu návrhu
 • Predikce výrobních nákladů
 • Posouzení staticky a dynamicky namáhaní součástí

Navržené produkty vyrabíme v zázemí našich zákazníků nebo tuto část a odpovědnost přebíráme na sebe a jednotlivé prototypy vyrábíme sami. Buď metodou rapid prototypingu nebo klasickými výrobními postupy. Za výsledek do posledního detailu odpovídáme my.

 

 • Metodou rapid prototyping
 • Klasickými metodami

Z důvodu rozmanitých projektů neeexistuje jasný vzorec pro  výpočet ceny projektu univerzálně.

Každý projekt je individuální a cena se stanovuje na základě definovaných šlužeb, výstupů a času nad nimi strávenými. V sekci „Kontakt“ na našich stránkách nám můžete poslat poptávku a my Vám pošleme kalkulaci Vašeho projektu.

 

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich